درباره کیش آفر

کیش آفر، از ارائه دهندگان ایده  فراهم نمودن بستر تخفیف و خرید گروهی در جزیره زیبای کیش میباشد.هدف این مجموعه حرکت به سمت ایجاد بستری مناسب جهت ارائه خدمات با تخفیف در جزیره کیش برای مسافران و کیشوندان ساکن در جزیره است که رضایت صاحبان کسب و کارهای مختلف در جزیره به عنوان سرویس دهنده و مسافران و کیشوندان به عنوان سرویس گیرنده را به همراه خواهد داشت. تمام تلاش ما براین اصل است که بتوانیم بر اساس توانمندی های سخت افزاری و نرم افزاری و پتانسیل  نیروی کار خبره و جوان موجود در جزیره زیبای کیش خدمات با کیفیت ، ارزان و مقرون به صرفه را بر روی بستر اینترنت در اختیار همه مسافرین و کیشوندان قرار دهیم و بدینوسیله سهمی هرچند کوچک در رونق بخشیدن به اقتصاد جزیره ایفا کنیم. با توجه به طیف وسیع ارائه دهندگان خدمات در جزیره کیش که تلاش ما عرضه خدمات و محصولات حداکثری همه این عزیزان بر روی بستر ایجاد شده میباشد.با کیش آفر در جزیره هیچ تخفیفی از دسترس شما دور نخواهد بود و می توانید هزینه های زندگی و تفریحات خود را در این جزیره کاهش داده و از بهترین خدمات با ارزان ترین قمیت ها استفاده کنید.
کیش آفر روزانه ده‌ها تخفیف ویژه و جذاب برای شما به ارمغان خواهد آوردو شما خواهید توانست از تخفیف چهل تا صددرصدی آنان استفاده نمایید، برخی از اصناف که کیش آفر بستر مناسبی برای ارائه خدمات با تخفیف آنها میتواند باشد عبارتند از: تفریحات آبی، رستوران ها، کافی‌شاپ ها، آرایشگاه ها، مراکز کرایه اتومبیل، مراکز خدمات درمانی و ... .
در حال حاضر کیش آفر بر روی بستر اینترنت در سراسر کشور در دسترس میباشد و مسافرینی که قصد سفر به کیش دارند و کیشوندان محترم میتوانند از تخفیفات ارائه شده در این سایت به بهترین شکل بهره ببرند.