حفظ اطلاعات و حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در کیش آفر

کیش آفر بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران سایت تاکید دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که کیش آفر از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران کیش آفر را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
- اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
شما با ثبت نام در کیش افر مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار سامانه قرار می دهید. در ادامه فعالیت در کیش آفر و تقاضا برای ثبت سفارش٬ ممکن است شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس  داشته باشید.
شما پس از ورود به سامانه٬ به عنوان کاربر ما شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور در اختیار کیش آفر خواهد بود.
- ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت کیش آفر وارد کرده اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.
-محدودیت دسترسی به اطلاعات
کیش آفر دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های کیش آفر نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سامانه در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سامانه کیش آفر را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به مطرح نمایید.